BYT 4+1, 97m2, s lodžií,

PRODÁNO 

po rekonstrukci 

výhled na Lysou horu

nízké náklady na bydlení

bezpečnostní dveře

videotelefon

 

 

Popis nemovitosti

Mánesova 468

  

Frýdek - Místek

Videoprohlídka

Fotogalerie

CENA:

 

PRODÁNO

 

včetně advokátní úschovy,

provize i právních služeb

POPIS:

výjimečná nabídka slunného velkometrážního bytu 4+1 s lodžií a velkou komorou, v osobním vlastnictví, po rekonstrukci, ve velmi vyhledávané lokalitě Frýdku na ulici Mánesova.

Byt byl před 2 lety kompletně rekonstruován (elektřina v mědi, jádro, rozvody, koupelna, komora, kuchyně, osvětlení, spotřebiče, zárubně, bezpečnostní dveře, videotelefon.... ).

Z dlážděné chodby se dostaneme jak do všech neprůchozích, do velké komory s posuvnými dveřmi, tak přes jídelnu do kuchyně. 

V pokojích, stejně jako v ložnici i kuchyni je plovoucí podlaha, vkusně obložená koupelna i oddělené WC jsou dlážděny. Kuchyně vybavena horkovzdušnou troubou, plynovou varnou deskou, osvětlením linky i digestoří.

Obrovskou výhodou bydlení v domě po revitalizaci jsou náklady na bydlení. Nájemné pro 5 osob činí 4.600,- (včetně fondu oprav).

Okolními domy chráněné hřiště nejen pro děti ocení nejen mladé rodiny.

Skvělá dostupnost sportovního vyžití, MHD, škol, školek, nemocnice i další občanská vybavenost a parkování u domu jen dokreslují nezaměnitelnou atraktivitu bydlení v této lokalitě.

Atraktivní financování garantuje hypoteční profesionál.

Upřímně doporučuji prohlídku a rychlou reakci, protože byty zde se objevují velmi zřídka a jsou rychle prodány...napište :-)

PENB třída C

KONTAKTUJTE MNE:

telefon

608 701 097

email

petr.heisig@gmail.com

Kontaktní formulář