Slunný byt 3+1, 68 m2, s lodžií

 

ulice K Hájku

 

Popis nemovitosti

v exkluzivním zastoupení majitelů prodávám slunný byt 3+1 s lodžií a velkou komorou, v osobním vlastnictví, po rekonstrukci, v nejvyhledávanější klidné lokalitě Frýdku u nemocnice.

Byt v třetím patře byl před 8 lety kompletně rekonstruován (elektřina v mědi, jádro, rozvody, koupelna, kuchyně, osvětlení, spotřebiče).

Ve dvou průchozích pokojích, stejně jako v ložnici i kuchyni je plovoucí podlaha, obložená koupelna i oddělené WC jsou dlážděny. Kuchyně vybavena myčkou, troubou, plynovou varnou deskou, led osvětlením linky i digestoří a  zánovní "americkou" lednicí.

Obrovskou výhodou bydlení v domě po revitalizaci (zateplení, výtah, vchody, střecha atd.) je plánované snížení nájmu v roce 2022 z důvodu splacení úvěru na revitalizaci o cca 1240,- Kč/ měsíčně.

Aktuální náklady činí pro 2 osoby 4.953,- Kč/měsíc.

Dveře výtahu jsou na mezipatře.

Okolními domy chráněné nově vybudované hřiště nejen pro děti ocení nejen mladé rodiny.

Skvělá dostupnost přírody, sportovního vyžití, MHD, škol, školek, nové arboretum, nemocnice i další občanská vybavenost a parkování u domu jen dokreslují nezaměnitelnou atraktivitu bydlení v této tolik vyhledávané lokalitě.

Atraktivní financování garantuje hypoteční profesionál. Upřímně doporučuji prohlídku a rychlou reakci, protože byty zde se objevují velmi zřídka a jsou rychle prodány...napište do dotazníku níže, nebo na mail petr.heisig@gmail.com :-)

Fotogalerie

CENA :

 

 

2.645.000,-

(včetně advokátní úschovy i provize)

 

 

volejte 608 701 097 nebo napište

 

na petr.heisig@gmail.com

PENB třídy C

penb_k_hajku

Petr Heisig


Petr Heisig

Kontaktní formulář