Dům 4+KK

plocha užitná 112 m2

 

plocha zastavěná 95 m2

Popis nemovitosti

moderní a promyšlený dům o dispozici 4+kk nabízí příjemné a praktické bydlení pro rodinu s dětmi.

Dominantou domu je důmyslné řešení přízemí a patra.

V přízemí najdete společenskou část - obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva dětské pokoje a koupelnu se sprchovým koutem.

Celé patro se tak nabízí rodičům, kteří zde najdou soukromí i dostatek prostoru - ložnici se šatnou, samostatnou koupelnu s vanou a zastřešený balkon.

Že je dům vhodně řešen pro rodinu s dětmi dokazuje i dostatek úložného prostoru.

Kromě technické místnosti se v domě ukrývá i sklad pod schody a sklad v patře.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys:

prestige_112_18_pudorys

Technologie:

Obvodové stěny jsou řešeny jako vícevrstvá sendvičová konstrukce, kde základní nosnou část tvoří SIP panel. Jedná se o sendvičový panel, neboli strukturálně odizolovaný panel (SIP z anglického termínu "Structurally Insulated Panel"), je to třívrstvý stavební materiál, který se skládá ze dvou desek pevného a tvrdého materiálu (OSB), prostřední izolační vrstvy z expandovaného polystyrénu a nosnou část zajišťují svislé dřevěné hranoly, spřažení všech těchto materiálových částí pak vytváří velmi odolný prvek, který se ve stavebnictví hojně využívá. SIP panel je pak dále opláštěný termofasádním polystyrenem s venkovní omítkou nebo dřevěným obkladem.

Z vnitřní části domu je řešena instalační předstěna, která slouží pro vedení instalací v domě. Vnitřní povrch je řešen povrchovým nátěrem, obkladem, tapetou, či jiným materiálem. Expandovaný polystyrén je materiál naplněný plynem, který je vyroben z polystyrénu a jeho derivátů. Poté je tato hmota vystavena horké páře. Během tohoto procesu nastává mnohonásobné zvětšování původních polyesterových zrn, které posléze vyplní celou tvarovací formu a spečou se. Výsledkem tohoto procesu je ekologický materiál, který dobře tepelně a zvukově izoluje a který je používán ve stavebnictví přes 40 let.

• Termofasádní vnější omítka
• Expandovaný polystyren
• OSB 3/4
• Vnitřní tepelná izolace s dřevěnými nosnými hranoly
• OSB 3/4
• Instalační předstěna (laťování + sádrokarton)
• Vnítřní výmalba
(skladba popisována zleva)ph_skladba_panelu

VYBERTE SI:

">
 

Kontaktní formulář