Slunný byt 3+1, 68 m2

 

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

exkluzivně nabízím slunný byt 3+1 s lodžií a velkou komorou, v osobním vlastnictví, po rekonstrukci, v nejvyhledávanější klidné lokalitě Frýdku na ulici K Hájku.

Byt byl před 6 lety kompletně rekonstruován (elektřina v mědi, jádro, rozvody, koupelna, kuchyně, osvětlení, spotřebiče).

Ve dvou průchozích pokojích, stejně jako v ložnici i kuchyni je plovoucí podlaha, vkusně obložená koupelna i oddělené WC jsou dlážděny. Kuchyně vybavena myčkou, troubou, plynovou varnou deskou, led osvětlením linky i digestoří.

Obrovskou výhodou bydlení v domě po revitalizaci (zateplení, výtah, vchody, střecha atd.) je plánované snížení nájmu v roce 2022 z důvodu splacení úvěru na revitalizaci o cca 1240,- Kč/ měsíčně .

Nájemné pro 4 osoby činí 4.953,- (včetně fondu oprav). Okolními domy chráněné nově vybudované hřiště nejen pro děti ocení nejen mladé rodiny. Skvělá dostupnost přírody, sportovního vyžití, MHD, škol, školek, nové arboretum, nemocnice i další občanská vybavenost a parkování u domu jen dokreslují nezaměnitelnou atraktivitu bydlení v této tolik vyhledávané lokalitě.

Atraktivní financování garantuje hypoteční profesionál. Upřímně doporučuji prohlídku a rychlou reakci, protože byty zde se objevují velmi zřídka a jsou rychle prodány...napište :-)

Fotogalerie

STAV :

 

 

PRODÁNO

 

 

volejte 608 701 097 nebo napište

 

na petr.heisig@gmail.com

Kontaktní formulář